2n Camp. "Amics de la botifarra"Benavent de Segrià

Informació sobre Campionats de Botifarra.
adrinui2
Contro
Contro
Entrades: 3
Membre des de: 12 set. 2006, 23:16

2n Camp. "Amics de la botifarra"Benavent de Segrià

EntradaAutor: adrinui2 » 12 nov. 2011, 21:00

Lloc: Ajuntament Benavent de Segrià
Data: 17 de Desembre
Hora: (inscripcions: 15:00h)
Preu:15€ per persona

Premis:
1r, 2n i 3r: pernil + trofeu
4rt i 5é: pernil
6é al 10é: espatllla
11é al 15é: lots de Nadal

Obsequi a la resta de participants i al finalitzar llangonissada i uns torronets per desitjar bones festes.
Per inscripcions:
Yolanda: 685500086
Núria: 662002545

adrinui2
Contro
Contro
Entrades: 3
Membre des de: 12 set. 2006, 23:16

Inscripcions

EntradaAutor: adrinui2 » 03 des. 2011, 14:57

1- Paco i Sisco (Balaguer)
2- Enric i Felip (Lleida)
3- Josep Mª Farré i Cafeté (Lleida)
4- Jordi Espasa i Jaumen serentill (Seròs)
5- Fernando i Carmeta (Lleida)
6- Román i ...
7- Maestro i Javier Barrera (Lleida)
8- Xavi i Pera (Vilanova i la Geltrú)
9- Àlex i Casimiro (Vilanova i la Geltrú)
10- Ginovar i Joaquim (Vilanova i la Geltrú)
11- Carina i Víctor (Valls)
12- Joan Polo i Antonio Setó (Algerri)
13- Josep Mª i Enric (Lleida)
14- Montse Palència i Jordi Gil (Lleida)
15- Antonio Arroyo i Miquel (Almenar)
16- Joan Feliu i Josep Pua (Alguaire)
17- Josep Pasqual i Josep Tomás (Alguaire)
18- Miquel i Merola (Lleida)
19- Guineu i Maño (Lleida)
20- Àlex i Sergi (Lleida)
21- Chacho i Carles (Lleida)
22- Cipri i Genaro (Granyena de les Garrigues)
23- Ignasi i Jordi (Lleida)
24- Josep i Xavier (Balaguer)
25- Josep Mª Puñet i Blàs (Alguaire)
26- Amador i Josep Subirà (Benavent)
27- Miquel i Jaume Gener (Benavent)
28- Teo i Joaquim (Lleida)
29- Miquel i Antonio (Lleida)
30- Joan i Joan (Lleida)
31- Josep i Pepita (Lleida)
32- Andreu Roig i Enric Grau (La Portella)
33- Vicent Peribañez i Vicent Peribañez (Torrefarrera)
34- Balboa i Sabariego (Lleida)
35- Jose Mª Obiols i Daniel Bosch (Lleida)
36- Pirri i Vila (Torrefarrera)
37- Antonio Reinoso i ... (Alguaire)
38- Pepito i Antonio (Alguaire)
39- Jordi i Bonet (Albesa)
40- Vicent i Carmeta (Lleida)
41- Ingrid i Calixto (Golmés)
42- Ramón i Josep (Lleida)
43- Joan Escudé i Pere Solsona (Barbens)
44- Emilio i ... (Lleida)
45- Punki Malofolla i Gitano (Tarragona)
46- Sandalio i Caramelo (Tarragona)
47- Josep i Amador (Benavent)
48- Nadal i Frago (Vilanova de Segrià)
49- Nati i Pere (Vilanova de Segrià)
50- Alfonso i David (Vilanova de Segrià)
51- Jesus i Genaro (Raïmat)
52- Jose Mª Farré i Carmel (Benavent)
53- Jaume i Dolors (Palau d'Anglesola)
54- Modesto Martín i Jordi Rodes (Seròs)
55- Sisco i Pepe (Tarragona)
56- Mariano i Alonso (Lleida)
57- Quinterio i Jose (Plà de la Font)
58- Sisco i Joan (Torreserona)
59- Casi i Roc
60- Arcadi Solà i Oriol Mas (Benavent)
61- Josep Amill i Joan Ollé (Barberà de la Conca)
62- Adrià i Naiara (Lleida)
63- Estefania i ... (Lleida)
64- Ramón i Fernando (Lleida)
adrinui2 l’ha editat per darrera vegada el dia: 16 des. 2011, 19:41, en total s’ha editat 4 vegades.

olivia
Contro
Contro
Entrades: 8
Membre des de: 01 feb. 2009, 21:49

EntradaAutor: olivia » 14 des. 2011, 17:16

Uff!! Quin munt ja!


Torna a “Campionats”

Qui està connectat

Usuaris navegant en aquest fòrum: No hi ha cap usuari registrat i 2 visitants

cron